Online Bildiri Gönderimi Son Tarih: 4 Ağustos 2024

tamara-bellis-LJqRUWr9V0w-unsplash
Bildiri Göndermek İçin Tıklayınız.

Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (www.konyaromatoloji.org ) üzerinden 20 Ocak 2024 tarihi itibari ile kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Bildirilerinizi online olarak web sitemizde yer alan Bildiri Gönderimi sayfasından gönderebilirsiniz.
 • E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.
  Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.
 • Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 4 Ağustos 2024‘ dür. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.
 • Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 12 Ağustos 2024 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir.
 • Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.
 • Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

BİLDİRİ SİSTEMİ GİRİŞ VE KAYIT
Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

SÖZLÜ BİLDİRİLER
Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek sınırlı sayıda bildiri final programında belirtilecek takvime göre sözlü olarak sunulacaktır. Bildiri sahiplerine sunum ile ilgili teknik bilgiler bildiriler seçildikten sonra iletilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.
 • Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.
 • Bildiri metni karakter sayısı 3.000’den fazla olmamalıdır.
 • Bildiri içerisinde yer alan resim ve tablo sayısı en fazla 3, video sayısı en fazla 1 olmalıdır.

Powerful & Creative

Vestibulum facilisis tincidunt leo quis accumsan. Quisque ornare enim quam, id faucibus mi posuere nec. Fusce at justo ligula. In maximus vitae enim eu tincidunt. Aliquam egestas leo sit amet nunc interdum ornare. In semper, metus non dapibus efficitur, lacus ligula luctus metus, eget posuere arcu leo nec enim. Pellentesque accumsan elementum consequat. Vivamus vehicula tempor leo, ut lacinia metus hendrerit faucibus. Fusce tellus leo, tincidunt quis turpis at, suscipit sagittis lectus.

Suspendisse quis iaculis eros. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec ac nibh nec leo tincidunt eleifend. Nulla euismod suscipit purus nec faucibus. Nunc efficitur sed nisi eget ultrices. Ut fringilla luctus dolor, eu facilisis magna eleifend nec. Aliquam erat volutpat.

Previous Post

Bildiri Sonuçları Açıklanma Tarih: 12 Ağustos 2024

Next Post

Erken Kayıt Konaklama Son Tarih: 31 Mayıs 2024

Scroll to top